Kontakt

Ulaz za gledatelje

  Ulica baruna Trenka 3, 10000 Zagreb, Hrvatska

Službeni ulaz

  Trg kralja Tomislava 19, 10000 Zagreb, Hrvatska

  +385 1 48 78 444
  +385 1 48 78 466
  kazaliste.lutaka@zkl.hr

Matični broj: 3205495
Žiro-račun: 2360000-1101370128
OIB: 53838475417

Blagajna i prodaja ulaznica

  +385 1 48 78 468 - u radno vrijeme blagajne (vidi raspored)

Promidžba i prodaja za škole i vrtiće

  +385 1 48 78 445
  +385 1 48 78 446
  +385 1 48 78 465
  prodaja@zkl.hr

Ljiljana Štokalo
ravnateljica
  01 48 78 442
  01 48 78 466
  lstokalo@zkl.hr

Franka Alduk, dipl.iur.
tajnica ZKL-a: pravni i kadrovski poslovi
  01 48 78 462
  franka.alduk@zkl.hr

Nives Tuđina, dipl.pol.
administrativni korespodent
  01 48 78 442
  01 48 78 466
  kazaliste.lutaka@zkl.hr

Josip Šimić, dipl.oec
šef računovodstva
  01 48 78 456
  racunovodstvo@zkl.hr

Marina Bočić Stanišić
izvršna producentica
  01 48 78 440
  marina.bocic@zkl.hr

Odjel promidžbe i prodaje

dr. sc. Petra Mrduljaš Doležal
direktorica marketinga (odnosi s javnošću, arhiv)
  01 48 78 443
  petra.mrduljas@zkl.hr

Danijela Krapić
  01 48 78 446
  01 48 78 465
  prodaja@zkl.hr ili danijela@zkl.hr

Irena Mamić
  01 48 78 445
  prodaja@zkl.hr ili irena.mamic@zkl.hr

Martina Sfeci
  01 48 78 445
  prodaja@zkl.hr ili martina.sfeci@zkl.hr

Iva Lipovac
lutkarsko-likovna pedagoginja
kontakt osoba za najam dvorane
  01 48 78 446
  prodaja@zkl.hr ili iva.lipovac@zkl.hr

Ana Knežević
web administrator - djelatnik u promidžbi
  01 48 78 467
  zkl.web@gmail.com

Umjetnički odjel

Zoran Mužić
redatelj
  01 48 78 443

Leo Katunarić
redatelj
  01 48 78 443

Jadranka Bargh
dramaturg
  01 48 78 458
  jadranka.bargh@gmail.com

Ana Tonković Dolenčić
dramaturg
  01 48 78 443
  anatondol@zkl.hr

Tehnički odjel

Ivan Vuković
šef tehnike
  01 48 78 459
  vuk@zkl.hr

Vilim Sever
pomoćnik šefa tehnike
  01 48 78 459
  vilim.sever@gmail.com

Biserka Začek Plazibat
stručnjak zaštite na radu
  01 48 78 455

Prijava korisnika

Mrežna stranica koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.